Heather & Rebecca – en reisepodcast

Hedda og jeg har vært reisejournalistkollegaer i mange år, og hver uke setter vi oss ned sammen og deler våre aller beste reisetips i reisepodkasten «Heather & Rebecca». Hvorfor har podkasten engelske navn, tenker du kanskje?
Det er fordi engelskmenn har lav toleranse for å uttale ord de ikke mestrer. Jeg er vant til å bli kalt Rebecca i utlandet, ettersom ingen har hørt navnet Vibeke før. På en tur til London overhørte jeg at Hedda ble kalt Heather i en innsjekkingsprosess, og dermed var podkasten døpt!
PS: Hvis du ikke kjenner Hedda fra før, så anbefaler jeg deg å sjekke hennes reiseblogg Tenk Koffert!
Venezia med forkle, oppdag Jamaica og dropp San Sebastian – Heather & Rebecca – en reisepodcast
Hvor får du Spanias beste matopplevelser – uten turistkøer? Vi har svaret! Det blir også matlagingskurs i Venezia (tiramisuens fødested), og vi deler de aller beste julegavetipsene til reiseglade. Så røper vi våre favoritter på drømmeøya Jamaica. For nå er det dugnad som gjelder, man!En reisepodcast produsert av Bortebest.no og Tenkkoffert.com Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
